Reforma sądownictwa – wniosek…”racjonalizatorski”

Pełna zgoda z Prezydentem RP.

Cyt: „Reforma sądownictwa jest konieczne”(A.Duda).

Przedstawiam wniosek racjonalizatorski i zyskami z jego wdrożenia podzielę się z Andrzejem Dudą po połowie.

Jedynym skutecznym sposobem na rozwiązanie problemów polskich sędziów (w większości bandytów w sędziowskich togach – Monika Smaga-Leśniewska, Jacek Tylewicz, Robert Kubicki…)

=> http://prawoiprawnicy.blog.pl/ oraz prawomatacze.eu

jest elektroniczne zapisywanie przebiegu rozprawy (obraz z towarzyszącym mu dźwiękiem!) z… dwóch kamer. Pierwsza powinna obejmować stół sędziowski, druga wszystkie osoby na sali.

Materiał z kamery drugiej uchroni sądzonych i świadków przed stawianiem im zarzutów „niewłaściwych zachowań”, które są jedynie wytworem głupoty i matactwa sędziów.

Kamera nagrywająca sędziego spowoduje, że jego działania staną się MERYTORYCZNE !!!

Protokół zawierał będzie prawdziwy opis przebiegu rozprawy a nie zapis „bełkotu” sędziego, spreparowany dla jego wyłącznych potrzeb.

Nie będzie potrzeby zmieniania sposobu powoływania sędziów („uzależniania ich egzystencji od polityków”).

Pozostanie jedynie kwestia opracowania skutecznego pozbawiania sędziów możliwości wykonywania zawodu jeżeli popełniali będą te same błędy, które popełniają obecnie świadomie, z własnego wyboru. Popełniają je w majestacie bezprawia i bezkarności bo… brak na to dowodów.

A immunitet generuje jedynie… „świętokrowieństwo”. => Smaga-Leśniewska powinna realizować się w sadzie (gnojenie i zbiór owoców jej gnojenia), a nie w Sądzie RP => http://prawoiprawnicy.blog.pl/ bo gnoić ludzi… to ona potrafi!!!.

(fragment pisma do Kancelarii Prezydenta RP)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *