Do… Prokuratury

Poznań, 30 maja 2017r.

Prokuratura Rejonowa Poznań-Grunwald, 61-736 Poznań, ul. Solna 10

Gdyby przełożeni aspiranta Zaleskiego Radosława (Komenda Miejska Policji w Poznaniu) podjęli skuteczne działania po zapoznaniu się z treścią mojego pisma z dnia 3 sierpnia 2015 r., oraz w biuletynach wewnętrznych „firmy” opublikowaliby wyniki swych obiektywnych ocen nie byłoby…

morderstwa Igora Stachowiaka. Bandyci w policyjnych mundurach czuli by się mniej bezkarnie.

Informuję o popełnieniu przestępstwa przez Zaleskiego Radosława, który naruszył moją godność osobistą treścią „notatki służbowej”. Naruszył też moją nietykalność cielesną (nagranie).

Przebieg „spotkania” z Zaleskim został zarejestrowany elektronicznie. Materiał dowodowy w posiadaniu Komendy Miejskiej Policji wraz z korespondencją pisemną, która z nieznanych mi przyczyn została zakończona bez podania przyczyn. Pytania kierowane do przełożonych Zaleskiego (bandyty w mundurze policyjnym) pozostały bez odpowiedzi.

Wnoszę o analizę materiału dowodowego w sprawie R.VIRZ 573/187/15 i spowodowanie otrzymania pisemnej oceny działań aspiranta Zaleskiego. Przewiduję, że „zamiatanie pod dywan”aktywności „intelektualnej” Zaleskiego może być przyczyną kolejnych morderstw w poczuciu pełnej bezkarności jego, i jego „zbulwersowanych moim zachowaniem” koleżanek i kolegów. Dane osobowe „zbulwersowanych” w korespondencji z Komendantem Miejskim Policji w Poznaniu.

Wraz z liczną grupą obserwatorów (grono przyjaciół, uczniowie, czytelnicy bloga) dostrzegam prosty związek pomiędzy metodą zastosowaną przez przełożonych Zaleskiego i morderstwem Igora Stachowiaka.

Całość materiału dotyczącego „sprawy Zaleskiego” na blogu www.prawomatacze.eu.                 AS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *