Błędne koło?

Minister Mariusz Błaszczak,

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, 02-591 W-wa, ul. Rakowiecka 2A

BMS-052-7-179/2017

W piśmie z 12 lipca 2017 przedstawiłem wątpliwej jakości mechanizm przesyłania pism w Pana resorcie. Ta metoda nie prowadzi do rozwiązania sprawy. Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu pismem z 10 sierpnia (załącznik nr 1) uparcie twierdzi, że orzekać w swojej sprawie ma grupa bandytów w mundurach policyjnych i z uporem maniaka przekazuje sprawę komendantowi miejskiemu po raz trzeci!!!

Nie rozumiem pisma Naczelnika Wydziału Kontroli KWP w Poznaniu (md. insp. Piotr Mania), a szczególnie zdania: …”Jednocześnie zaznaczam, że treści przedmiotowego pisma, nie wynikało aby podnoszone zarzuty, dotyczyły Komendanta Miejskiego Policji w Poznaniu”…

Brakująca litera (domyślam się „z”) świadczy, że Piotr Mania nie rozumie treści, które podpisuje. Brak zrozumienia sprawy wynika z braku znajomości dokumentów ( w Komendzie Miejskiej…). Są one publikowane w całości na www.prawomatacze.eu . Wynika z nich, że Komendant Miejski Policji w Poznaniu jest winny rozpowszechniania nieprawdziwych informacji więc przekazywanie mu dokumentów …” do rozpatrzenia we własnym zakresie”… jest błędem.

Wnoszę o polecenie jednostce nadzorującej działania Komendanta Miejskiego wyjaśnienie sprawy o tworzeniu i rozpowszechnianiu o mnie fałszywych informacji przez Zaleskiego Radosława aspirata (kolejność wg Zaleskiego) i pouczenie Piotra Manii w sprawie przesyłania dokumentów do niewłaściwych jednostek, które odmawiają jej zakończenia. (AS)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *